اتاق فرار کرج

تیمتون رو بسازید!

اگر تیم کاملی ندارید ولی دوست دارید سرگرمی اتاق فرار رو تجربه کنید، درخواست بدین و منتظر‌ خبر ما باشید.

درباره شعب اتاق فرارهای کرج

شهر کرج، اولین شهر ایران است که بعد از تهران میزبان سرگرمی جذاب اتاق فرار شد. اولین شعبه اسکیپ روم دات آی آر در کرج در حوالی خیابان مطهری با نام اتاق فرار سلول فعال شد. پس از آن دیگر شعب مثل عظیمیه، گوهردشت و مهرشهر نیز افتتاح شد. اتاق فرارهای هر شعبه متنوع و برای سلایق مختلف طراحی شده است. بیشتر شعب اسکیپ روم در کرج دارای فضای انتظار مناسب و امکانات رفاهی است و امکان سرو نوشیدنی در شعب فراهم است. در ادامه به معرفی مختصر شعب کرج پرداختیم.

کرج

تریلر بازی

این شعبه که در خیابان داریوش گوهردشت واقع شده است و در بهار ۱۴۰۱ بعد از آپدیت شدن بازی موجود در این شعبه، با نام دانجن و در ژانر ترسناک و هیجان انگیز تحت برند اسکیپ روم دات آی آر شروع به فعالیت کرد.  دسترسی به این شعبه از طریق وسایل حمل و نقل عمومی به آسانی ممکن است. این شعبه فضای آزاد برای تنفس و استعمال دخانیات نیز دارد و میتواند خاطره خوشی را برای شما و عزیزانتان بوجود آورد.
گوهردشت
شعبه جهانشهر اسکیپ روم دات آی آر در محله جهانشهر حد فاصل بلوار مولانا و خیابان مطهری واقع شده است. این شعبه در دی ماه ۱۳۹۹ با بازی اتاق فرار ترسناک مرتاض افتتاح شد و همچنین در بهمن ماه ۱۴۰۰ اولین اتاق فرار رقابتی-هیجانی ایران بنام ظلم آباد در این شعبه آغاز به کار کرد که یکی از منحصر بفردترین اتاق فرارهای ایران از لحاظ گیم-پلی و هیجان است.  در حال حاضر این شعبه با این ۲ اتاق فرار در خال فعالیت می باشد و توانسته تا کنون میزبان بیش از هزاران نفر از علاقه مندان به این تفریح گروهی باشد. شرکت کنندگان می توانند علاوه بر لذت از بازی، از امکانات رفاهی این شعبه مانند بوفه نیز استفاده نمایند.
جهان شهر

اتاق فرارهای غیرفعال کرج

برای دریافت اخبار جدید و تخفیف ها، عضو خبرنامه شوید

شبکه های اجتماعی ما