اسکیپ آنلاین

«اسکیپ‌آنلاین» پلتفرم ارائه اسکیپ‌روم‌های ما با استفاده از بات تلگرام است. بسیاری از ویژگی‌های یک اتاق‌ فرار واقعی در اسکیپ آنلاین حفظ شده است.

اسکیپ‌آنلاین را می‌توانید از ۱ تا ۴ نفره، بدون نیاز به حضور فیزیکی در کنار هم، بازی کنید. حین انجام بازی می‌توانید چت کنید، هم‌فکری کنید، مثل همیشه معما حل کنید و بازی را جلو ببرید.

سبک معماهای اسکیپ‌آنلاین، ترکیبی از سبک معماهای اسکیپ‌روم‌های واقعی و معماهایی‌ست که با استفاده از ابزار‌های اینترنتی از جمله جستجو در گوگل، شبکه‌های اجتماعی و ... حل می‌شوند.

سناریو و فضا‌سازی هم به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی شده‌اند. درست مانند یک اتاق فرار واقعی شما با انواع گوناگونی از قفل و همه جزییات یک اسکیپ‌روم واقعی که آنلاین و به صورت تصویر، ویدیو، صوت و ... در اختیارتان قرار می‌گیرد، سر و کار دارید.

اگر امکان استفاده از اسکیپ‌روم‌های دنیای واقعی را ندارید، یا دلتان برای اتاق فرار تنگ شده اما هم‌تیمی‌های همیشگی و پایه را در اختیار ندارید و یا دلتان برای لذت حل کردن معماهای گاه پیچیده و چند‌لایه تنگ شده است، اسکیپ‌آنلاین محصولی برای شماست!

محصول اسکیپ‌آنلاین، اتاق فرار در محیط تلگرام، با بازی «شیوع» در بحبوحه همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ و قرنطینه‌های مرتبط با آن، توسط تیم اسکیپ‌روم دات آی‌آر طراحی و عرضه شد و در پی استقبال بی‌نظیر مردم و سازمان‌ها از این اتاق فرار آنلاین، دو محصول دیگر نیز با نام‌های «ناصرالدین شاخ» و «اتاق ۴۴» به این پلتفرم افزوده شد.