اتاق فرار تهران

تیمتون رو بسازید!

اگر تیم کاملی ندارید ولی دوست دارید سرگرمی اتاق فرار رو تجربه کنید، درخواست بدین و منتظر‌ خبر ما باشید.

درباره شعب اتاق فرارهای تهران

اتاق فرار در تهران با بازی نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک (حوالی میدان بهارستان) در بهار 1395 آغاز شد. در طول سالیان گذشته اسکیپ روم دات آی آر شعب مختلفی در سطح شهر تهران افتتاح کرده است. البته در سال 1399 و بحران ویروس کووید متاسفانه بعضی از شعب مثل بلوار دریا، ستارخان و بهارستان تعطیل شدند. شعبه‌های مختلف عمدتا در مناطقی است که امکان استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی فراهم بوده و از مناطق مختلف شهر تهران در دسترس باشد. اتاق فرارهای هر شعبه، متنوع است و سلایق مختلف می‌توانند از آن لذت ببرند. همچنین در هر شعبه فضای انتظار مناسب و امکان ارایه نوشیدنی قبل و پس از بازی فراهم شده. در ادامه سعی کردیم به صورت خلاصه شعب مختلف رو معرفی کنیم.

تهران

تریلر بازی

شعبه مرکزی اسکیپ‌روم دات آی‌آر، در محدوده چهارراه جهان کودک و نزدیکی پارک آب و آتش واقع شده است. این شعبه در مهرماه ۱۳۹۸ با اتاق فرار ترسناک «شب سیزدهم» افتتاح شد. در بهمن ماه همان سال اتاق فرار وهم‌آلود و سورئال «کابوس» نیز در این شعبه آغاز به کار کرد. بازی‌های ترسناک «طاعون» و «احضار۱: کُشتار در عمارت» نیز در سال ۱۳۹۹ اضافه شدند. در حال حاضر این شعبه با چهار اتاق فرار جذاب و هیجان‌انگیز، هر ماه میزبان بیش از ۳۰۰۰ نفر از علاقه‌مندان به این تفریح گروهی‌ست. در شعبه حقانی پیش و پس از بازی می‌توانید در فضای انتظار با سرمایش و گرمایش مطبوع از امکانات کافه با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد لذت ببرید.
حقانی
شعبه میرداماد اسکیپ‌روم دات آی‌آر، در محدوده محدوده میدان مادر، خیابان شاه‌نظری، خیابان مظفری واقع شده است. این شعبه در مهرماه ۱۴۰۰ با اتاق فرار تعاملی و آینده‌نگر «کمپ آلفا» افتتاح شد. در بهمن ماه همان سال اتاق فرار ترسناک و بقامحور «آرماگدون» نیز به عنوان با‌شکوه‌ترین بازی مجموعه در این شعبه آغاز به کار کرد. بازی‌ ترسناک «احضار۲: ندای اهریمن» نیز در اسفندماه ۱۴۰۱ به این شعبه اضافه شد. در حال حاضر این شعبه با سه اتاق فرار جذاب و هیجان‌انگیز، هر ماه میزبان بیش از ۲۰۰۰ نفر از علاقه‌مندان به این تفریح گروهی‌ست. در شعبه میرداماد پیش و پس از بازی می‌توانید در فضای انتظار با سرمایش و گرمایش مطبوع از امکانات کافه با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد لذت ببرید.
میرداماد
شعبه جردن، جزو قدیمی‌ترین شعب مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در تهران است. این شعبه در تابستان 1396 با اتاق فرار متفاوت و کاراگاهی سرقت شروع به کار کرد و چند ماه بعد در آذرماه همان سال با اتاق فرار شام آخر در ژانر دلهره آور و درجه سختی بالا  تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است. هر دو اتاق فرار این شعبه کلاسیک هستند. در این شعبه امکاناتی مثل فضای کافه موجود نیست اما دارای فضای انتظار مناسب قبل از بازی است. 
جردن
شعبه سعادت آباد واقع در بوستان شقایق از شهریور 1399 میزبان اتاق فرار شبح بازارچه بوده است. اتاق فراری در سیک تیاتر تعاملی که موجی نو در صنعت اتاق فرار ایران به وجود آورد. این شعبه دارای یک کافه رستوران مجهز و فضای انتظاری زیباست. 
سعادت آباد
شعبه فردوسی مجموعه اسکیپ روم دات آی آر، مهرماه 1396 با اتاق فرار طهران 1346 فعالیت خود را آغاز کرد. این شعبه خیابان نوفل لوشاتو، بن بست مسعودسعد و داخل ساختمان پردیس علم و فناوری در مجاورت سفارت‌ روسیه قرار دارد. این ساختمان در واقع یک MTB است واما عمده فعالیت آن متمرکز بر ارایه دفاتر به شرکت‌های نوپا و دانش بنیان است. می توانید قبل یا پس از بازی از کافه‌های نوستالژیک خیابان جمهوری لذت ببرید! این شعبه در نزدیکی چندین دانشگاه قرار دارد و می‌تواند مقصد خوبی برای دانشجویانِ باهوش باشد!
فردوسی

اتاق فرارهای غیرفعال تهران

برای دریافت اخبار جدید و تخفیف ها، عضو خبرنامه شوید

شبکه های اجتماعی ما