اتاق فرار اصفهان

تیمتون رو بسازید!

اگر تیم کاملی ندارید ولی دوست دارید سرگرمی اتاق فرار رو تجربه کنید، درخواست بدین و منتظر‌ خبر ما باشید.

درباره شعب اتاق فرارهای اصفهان

شعبه مرکزی یا آپادانا در خیابان آپادانا اول (شهید قدوسی) واقع شده است. تاکنون در این شعبه بازی های سلول، اپیدمی، شام آخر و فرشته مرگ، طراحی و اجرا شده است.

بازی سلول، قدیمی ترین بازی اتاق فرار اصفهان به شمار می رود که در تیرماه سال ۱۳۹۶ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط انجمن اوقات فراغت اجرا شده است. این بازی در سال ۱۴۰۱ توسط تیم اتاق فرار انجمن اوقات فراغت مورد بازنگری قرار گرفته و اینک تحت عنوان سلول (Revised)، با سبک تعاملی، نسخه جدیدی از آن در حال اجراست.

بازی کلاسیک معمایی اپیدمی با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در سال ۹۶ راه اندازی شد و پس از سه سال اجرا، در سال ۹۹ به پایان راه خود رسید و اینک منقضی و جایگزین شده است.

بازی شام آخر با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در قالب کلاسیک (معمایی و دلهره آور)، در فروردین ماه ۱۳۹۷ راه اندازی شده که با اندکی تغییرات، همچنان در حال اجرا و مورد استقبال مخاطبان می باشد. 

بازی فرشته مرگ با طراحی تیم همکار انجمن اوقات فراغت، در اواخر سال ۱۴۰۰ راه اندازی شد. این بازی با یک سناریوی تاریخی، ترکیبی است از معماهای نسبتا دشوار، ترس و نقش آفرینی بازیکنان، و به نظر می رسد کامل ترین بازی مجموعه از دیدگاه مخاطبان باشد.

اصفهان
شعبه مرکزی یا آپادانا در خیابان آپادانا اول (شهید قدوسی) واقع شده است. تاکنون در این شعبه بازی های سلول، اپیدمی، شام آخر و فرشته مرگ، طراحی و اجرا شده است. بازی سلول، قدیمی ترین بازی اتاق فرار اصفهان به شمار می رود که در تیرماه سال ۱۳۹۶ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط انجمن اوقات فراغت اجرا شده است. این بازی در سال ۱۴۰۱ توسط تیم اتاق فرار انجمن اوقات فراغت مورد بازنگری قرار گرفته و اینک تحت عنوان سلول (Revised)، با سبک تعاملی، نسخه جدیدی از آن در حال اجراست. بازی کلاسیک معمایی اپیدمی با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در سال ۹۶ راه اندازی شد و پس از سه سال اجرا، در سال ۹۹ به پایان راه خود رسید و اینک منقضی و جایگزین شده است. بازی شام آخر با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در قالب کلاسیک (معمایی و دلهره آور)، در فروردین ماه ۱۳۹۷ راه اندازی شده که با اندکی تغییرات، همچنان در حال اجرا و مورد استقبال مخاطبان می باشد.  بازی فرشته مرگ با طراحی تیم همکار انجمن اوقات فراغت، در اواخر سال ۱۴۰۰ راه اندازی شد. این بازی با یک سناریوی تاریخی، ترکیبی است از معماهای نسبتا دشوار، ترس و نقش آفرینی بازیکنان، و به نظر می رسد کامل ترین بازی مجموعه از دیدگاه مخاطبان باشد.
آپادانا
در شعبه خیابان کاشانی، تا کنون بازی های طاعون، تابوت و احضار طراحی و اجرا شده است. بازی طاعون در تیرماه سال ۱۳۹۸ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط تیم همکار انجمن اوقات فراغت ساخته شد و آغاز به کار کرد. این بازی در سبک معمایی ترسناک طراحی شده است. بازی کلاسیک معمایی تابوت با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در تیرماه سال ۹۸ راه اندازی شد و پس از سه سال اجرا، در سال ۱۴۰۱ در مرحله بازبینی و به‌روزرسانی قرار دارد.  بازی احضار با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در قالب معمایی ترسناک در خردادماه سال ۱۳۹۹ راه اندازی شده و با نظر به عناصر تکنیکی، سناریو و فضاسازی جذابی که دارد، اینک به عنوان محبوب ترین بازی مجموعه در حال اجراست.  به زودی در همین مجموعه از بازی جذاب و البته ترسناک شب سیزدهم نیز رونمایی خواهد شد.
کاشانی
در شعبه خانه اصفهان، میدان نوبهار، تاکنون بازی های سرقت و آواز مردگان، طراحی و اجرا شده است. بازی سرقت در خرداد سال ۱۳۹۹ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط تیم همکار انجمن اوقات فراغت ساخته شد و آغاز به کار کرد. این بازی در سبک کلاسیک و ژانر کاراگاهی طراحی شده است. بازی آواز مردگان با طراحی گروه همکار انجمن اوقات فراغت در قالب معمایی ترسناک در سال ۱۴۰۱ راه اندازی شده است. از جمله ویژگی های این بازی، مساحت بزرگتر و تنوع فضاهای بازی و نیز دکوراسیون و فضاسازی جذابی است که دارد.
خانه اصفهان

اتاق فرارهای غیرفعال اصفهان

برای دریافت اخبار جدید و تخفیف ها، عضو خبرنامه شوید

شبکه های اجتماعی ما