اتاق فرار فرشته مرگ

Angel of Death

امروز 4 نوبت خالی موجود است

هر نفر 180 هزار تومان

مبلغ پیش‌پرداخت رزرو آنلاین 360,000 تومان

رزرو سریع

سناریوی بازی

سال ١٩٤٤ شعله هاي جنگ جهاني دوم در سراسر اروپا زبانه مي كشد؛ اردوگاه آشويتس آلمانها مركز نسل كشي يهوديان شده، در همین هنگام، دكتر ژوزف منگله- ملقب به فرشته مرگ- قرارگاهی ساخته تا بر روی شماری از زندانی ها، قبل از مرگ شان، آزمایشات غیر انسانی و بیرحمانه انجام دهد …
شما به عنوان نيروهاي متفقين مطلع شده ايد فرمانده ای عالي رتبه به دست دشمن اسير شده و به این قرارگاه منتقل شده است …
گروه شما به عنوان کارآموز دکتر منگله و هر کدام با مسوولیتی مشخص به پیشگاه فرشته مرگ فرستاده می شوید، آیا می توانید از آن قرارگاه- با بیمارانی غیرعادی- جان سالم به در ببرید؟ خواهید توانست فرمانده متفقین را قبل از مرگ نجات داده و از آنجا خارج کنید؟! چالش بزرگ و خطرناکی پیش روی شماست ...

******************************************************************************

توضیحات بیشتر:

فرشته مرگ، یک اثر متفاوته که در آن شما مامور یک عملیات نجات هستید و باید یک اسیر جنگی رو نجات بدید! این بازی در سبک RPG یا بازی نقش محور هست، یعنی شما هرکدوم داخل بازی یک نقشی رو ایفا میکنید؛ که به جذابیت بازیتون اضافه میکنه!

 

ژانر بازی هیجانی - ترسناک هست، در بازیهای اتاق فرار، معماها و روند معمایی بازی مهم‌ترین رکن بازیست و سناریو و فضاسازی متفاوت شما را به عمق یک داستان هیجان‌انگیز میبرد. تلاش شده ترس واقعی رو در قالب سناریو بازی به شما القا کنیم و نه صرفاً ترساندنِ های بی معنی!

 

شما در این بازی تحرک بالایی خواهید داشت، پس لطفا لباس راحت بپوشید و اصلا و ابداً از لباسهایی که دوستشون دارید استفاده نکنید! 

اگر تجربه کمتر از سه بازی اتاق فرار دارید، این بازی به شما توصیه نمیشه. معماهای بازی دشواز هست و احتمال گیم اور شدن گروه وجود داره.

فرشته مرگ

محدودیت سنی 16 سال

این بازی برای رده سنی کمتر از 16 سال توصیه نمی شود.

رزرو آنلاین اتاق فرار فرشته مرگ (اصفهان)

1

انتخاب تاریخ

2

روز مورد نظر را انتخاب نمایید
3

مشخصات فردی

نظرسنجی

مسیرهای دسترسی و راه های ارتباطی

شماره تماس

09124723863

تلفن همراه 9:30 تا 24:00

آدرس

بلوار سجاد. چهارراه آپادانا. ابتدای آپادانا اول. کوچه شماره۱۹ (شهریار). پلاک۱۶، انجمن اوقات فراغت اصفهان

ایمیل

info@escaperoom.ir

تلفن

اتاق فرارهای پیشنهادی