سورپرایز تولد در اتاق فرار

سورپرایز تولد در اتاق فرار

سورپرایز تولد اتاق فرار

اساسا بازی کردن، راه جذابی برای انتقال مفاهیم و نیز جشن‌گرفتن رویدادهای مختلف است.

اتاق فرار یک بازی لایو اکشن است که باید از هوش، خلاقیت و کار گروهی خود برای یافتن سرنخ‌ها و حل معماها قبل از اتمام زمان استفاده کنید. اتاق‌های فرار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مغز شما را به چالش بکشند، مهارت‌های شما را آزمایش کنند و شما را در یک داستان غو‌طه‌ور کنند؛ در عین حال، یک راه عالی برای تفریح، پیوند با عزیزانتان و ایجاد خاطرات فراموش‌نشدنی هستند.

سورپرایز تولد

معمولا وقتی به تاریخ تولد یکی از عزیزان یا دوستانمان نزدیک می‌شویم، به این فکر می‌کنیم که این بار چه کار متفاوتی می‌توان انجام داد که ترجیحا همراه با سورپرایز هم باشد؟!

 اجازه دهید با مطرح کردن دو سوال، به این موضوع بپردازیم:

-به دنبال یک راه باحال و متفاوت برای جشن تولد دوستان یا خانواده هستید؟

-آیا شما و اطرافیانتان از ماجراجویی، حل کردن پازل و معما، کشف اسرار و تجربه‌ی هیجان به همراه آدرنالین لذت می‌برید؟

اگر پاسخ شما به هردو سوال مثبت باشد، برای جشن تولد بعدی خود، حتما یک اتاق فرار را امتحان کنید!

بله درسته، تولد در اتاق فرار!

چرا برای تولد بریم اتاق فرار؟

اتاق فرار به چند دلیل می‌تواند یک انتخاب عالی برای جشن تولد شما باشد :

-اول از همه برای تمام سنین مناسب است. یعنی فرقی نمی‌کند ۱۸ ساله شوید یا ۵۰ ساله! درضمن می‌توانید اتاق‌فراری پیدا کنید که با علایق، سلایق و سطح دشواری مدنظر شما مطابقت داشته باشد.

-بسته به ظرفیت و امکانات موجود در یک مجموعه‌ی اتاق فرار، می‌توانید مهمان‌ها و دوستان خودتان را دعوت کنید.

-هیجان‌انگیز و خاطره‌ساز است. یک ماجراجویی بی‌نظیری که می‌تواند شما و مهمانانتان را درگیر، سرگرم و شگفت‌زده کند. ترکیب جایی که برای شما پر از هیجان است با برگزاری یک جشن، می‌تواند فوق‌العاده و خاطره‌انگیز شود. تصور کنید بعد از بازی، چقدر حرف برای به اشتراک گذاشتن و خندیدن در کنار یکدیگر خواهید داشت. اگر در پایان بازی هم فضایی با دکوراسیون تولد دراختیار شما قرار بگیرد، که دیگر چه بهتر.

در شعبه حقانی مجموعه‌ی اسکیپ‌روم دات‌آی‌آر، می‌توانید با هماهنگی‌های لازم از این امکان و نیز نوشیدنی های سرد و گرم هم استفاده کنید.

-می‌توانید تم اتاق فرار متناسب با شخصیت خود یا فردی که قرار است سورپرایز شود، انتخاب کنید. کارآگاهی-جنایی، ترسناک، علمی‌-تخیلی یا فانتزی و کمدی.

 

توی اتاق فرار چگونه سورپرایز اتفاق می‌افتد؟

پاسخ این سوال به خود شما بستگی دارد.

این سورپرایز می‌تواند در پایان بازی هنگام خروج از اتاق باشد، یا مثلا فرض کنید اواسط بازی فرد مورد نظر که باید سورپرایز شود، در قالب بازی مجبور است به تنهایی به محل مشخصی برود و ناگهان با دیدن کیک و بادکنک و فشفشه در آن محل، از شدت خوشحالی و ذوق بالا و پایین بپرد و حتی با دوستان خودش که منتظرش هستند، روبرو شود. یا مثلا فرد سورپرایز شونده در جایی از بازی، با بازکردن یک قفل به جای پیدا کردن سرنخ، با هدیه‌ی تولدش همراه با موزیک مخصوص تولد مواجه شود.

این شما هستید که می‌توانید انتخاب کنید چگونه فرد موردنظرتان را سورپرایز کنید.

 

این کار را شاید در خانه هم بتوان انجام داد؛ یعنی با طراحی یک بازی بر اساس پازل و معماهای ترجیحا شخصی‌سازی شده، به هدیه‌ی تولد یا سالگرد یا … رسید یا به لوکیشن یک کافه! که ادامه‌ی جشن را در آنجا برگزار کنید و شب خود را تکمیل کنید.

البته سورپرایز در اتاق فرار، فقط به جشن تولد محدود نمی‌شود. شاید برایتان سوال باشد که چه شگفتانه‌ی دیگری می‌تواند در اتاق فرار رخ دهد؟

خواستگاری!

بله، ممکن است برایتان عجیب باشد ولی تصور کنید در جایی از بازی با یک جعبه‌ی کوچکی روبرو شوید که در آن حلقه‌ی ازدواج باشد. ناگهان موزیک عاشقانه‌ای در فضا پخش شود و حال و هوای رمانتیکی را برای پیشنهاد ازدواج ایجاد نماید.

احتمالا اطرافیان و کسانی که از طریق دوربین مداربسته این صحنه‌ی زیبا را می‌بینند، اشک در چشمانشان حلقه خواهد زد و هیچگاه آن لحظه به یادماندنی را فراموش نخواهند کرد.

 

خب برای سورپرایز تولد در اتاق فرار باید چه کنیم؟

خیلی راحت. شما در ابتدا باید بازی و سانس مدنظر خودتان را رزرو کنید و در ادامه با مجموعه و همکاران ما تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام بدهید.

درنظر داشته باشید که حداقل یک ساعت قبل از سانس، کیک، بادکنک و هدیه را به مسئول بازی برسانید تا همه چیز طبق چیزی که انتظار دارید، آماده شود.