پروتکل بهداشتی مجموعه اسکیپ‌روم‌دات‌آی‌آر

پروتکل بهداشتی مجموعه اسکیپ‌روم‌دات‌آی‌آر

 

 


بخش اول: پروتکل راه‌اندازی و پذیرش مشتری

در فاز اول بازگشایی که تا 9 خردادماه خواهد بود، شش بازی طاعون، محاکمه با آتش، کابوس، شب سیزدهم، شام آخر و طهران ۱۳۴۶ فعالیت خود را از سر خواهند گرفت. سه بازی سرقت، احضار، سامورایی در جهت کاهش مراجعه به شعب و محدود کردن تعامل افراد  و نیز بازی نجات شهر به علت قرار داشتن در مرکز گردشگری عمارت دبیرالملک و عدم امکان کنترل همه بازدیدکنندگان تا اطلاع ثانوی بازگشایی نخواهند شد.

حداکثر تعداد افراد یک تیم در بازی‌هایی که بازگشایی می‌شوند، به پنج نفر محدود خواهد شد.

از پذیرش افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۴۵ سال در بازی‌هایی که بازگشایی می‌شوند، بدون اغماض جلوگیری خواهد شد.

از پذیرش افراد مشکوک به بیماری (سرفه خشک، تب یا علایم سرماخوردگی) بدون اغماض جلوگیری خواهد شد.

فاصله زمانی بین دو سانس برای همه‌ی بازی‌هایی که بازگشایی می‌شوند، در تمامی شعب یک ساعت خواهد بود‌.

دستگاه کارتخوان و پول نقد از فرآیند پذیرش مشتری حذف می‌شود و هزینه‌ی بازی تماماً به صورت آنلاین دریافت خواهد شد.

جهت بهبود و سنجش میزان اثرگذاری پروتکل، سلامت مشتریان از طریق تماس تلفنی دو هفته پس از روز انجام بازی پایش خواهد شد.

در فاز دوم بازگشایی که از 10 خردادماه آغاز می شود: 

سه بازی نجات شهر، سرقت و سامورایی بازگشایی می شوند. 

حداکثر تعداد افراد یک تیم در بازی‌هایی که بازگشایی می‌شوند، برای بازیها با فضای کم 5 نفر و برای بازیهای بزرگتر 6 نفر خواهد بود. 

از پذیرش افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۴۵ سال در بازی‌هایی که بازگشایی می‌شوند، بدون اغماض جلوگیری خواهد شد.

فاصله زمانی بین دو سانس برای  بازی‌هایی که فضای انتظار مستقل برای "هر" بازی ندارند مثل شعبه ظفر (سرقت و شام آخر)، شعبه ستارخان (سامورایی و محاکمه با آتش) یک ساعت و برای بازیهایی که فضای انتظار کاملا مستقل دارند نیم ساعت خواهد بود. 

 

 

بخش دوم:

پروتکل بهداشت مشتریان و ضدعفونی کردن محیط

استفاده‌ی پیوسته از ماسک از لحظه‌ی ورود تا هنگام خروج در تمام فصاهای مجموعه اعم از فضای باز یا بسته، فضای انتظار و فضای بازی برای مشتریان الزامیست. تمام مراجعه کنندگان به شعب باید ماسک به همراه داشته باشند. از ورود افراد بدون ماسک به مجموعه جلوگیری خواهد شد. همچنین در صورتی که حین بازی، بازیکنان اقدام به برداشتن ماسک خود نمایند، بعد از دریافت یک هشدار، بازی تیم قطع شده و ادامه نخواهد یافت.

اعضای گروه در بدو ورودشان به مجموعه در صورتی که دستکش به دست داشته باشند، می‌بایست دستکش را خارج نموده و در سطل زباله بیاندازند.

بلافاصله بعد از خارج نمودن دستکش‌ها و پیش از ورود به فضای انتظار، دستهای مراجعه‌کنندگان توسط یکی از همکاران ما با محلول *™️Anolyte، ضدعفونی می‌شود. بعد از این مرحله اعضای تیم می‌توانند در صورت تمایل از دستکش جدیدی که به همراه آورده‌اند استفاده کنند.

بعد از پایان بازی و پیش از خروج اعضای تیم از فضای بازی، دستهای اعضای تیم مجددا توسط یکی از همکاران ما با محلول ™️Anolyte، ضدعفونی می‌شود.

تمامی سطوح فضای انتظار شامل صندلی‌ها، دستگیره‌ها، کلید‌ها، پریزها و ... بعد از خروج هر تیم از مجموعه، توسط یکی از همکاران ما با محلول **™️Anolyte، ضدعفونی می‌شود. امکان ورود تیم بعدی به فضای انتظار تا پیش از گذشت ۲۰ دقیقه از پایان فرآیند ضدعفونی وجود نخواهد داشت.

پس از اتمام هر بازی، تمامی اجسام و سطوح فضای بازی شامل قفل‌های مکانیکی و الکترونیکی، کلید‌ها، چفت‌ها، کاغذ‌ها و کارت‌ها، قابها، وسایل برقی و الکترونیکی، دستگیره‌ها، درها و دریچه‌ها، دیوار‌ها، کف‌ها، پنجره‌ها، دالان‌ها و ...توسط یکی از همکاران ما با محلول ™️Anolyte، ضدعفونی می‌شود. امکان شروع بازی بعدی تا پیش از گذشت ۲۰ دقیقه از پایان فرآیند ضدعفونی وجود نخواهد داشت.

تمام دستگیره‌ها و شیرآلات سرویس‌های بهداشتی مجموعه، بعد از هر بار استفاده توسط مراجعه کنندگان توسط یکی از همکاران ما، ضدعفونی می‌شود.

در فاز اول که تا 9 خردادماه خواهد بود استفاده از آب‌سردکن و نیز فروش آب معدنی و نوشیدنی در تمام شعب ممنوع شده و اعضای گروه می‌بایست از آب یا نوشیدنی‌هایی که به همراه خود می‌آوردند استفاده کنند. از 10 خردادماه امکان استفاده از نوشیدنی بسته‌بندی با رعایت پروتکل بهداشتی امکان پذیر است. 

تا اطلاع ثانوی بروشور و کارت تخفیف فیزیکی ارائه نخواهد شد.

* به نسبت اختلاط یک به دو با آب

** به نسبت اختلاط یک به یک با آب

  محلول Anolyte یک Super Oxidizing Water غیر سمی و سازگار با پوست و محیط‌زیست است که اثر ضدعفونی کنندگی بسیار بالایی دارد.

 

بخش سوم:

بهداشت و سلامت کارکنان

کارکنان شعب موظف به اجرای دقیق و بدون اغماض تمامی موارد مطرح شده در بخش‌های نخست و دوم پروتکل هستند.

کارکنان شعب در تمام طول حضورشان در مجموعه موظف به استفاده از ماسک و شیلد به صورت پیوسته هستند.

تمام کارکنان بعد از هر تعامل نزدیک با مراجعه‌کنندگان شامل خوش‌آمدگویی، ارائه توضیحات بازی و بدرقه و همچنین بعد از انجام هر کدام از فرآیند‌های ضدعفونی مشروح در بخش دوم پروتکل، موظف به شستشوی صحیح دست‌ها با آب گرم و صابون هستند.

کارکنان مجموعه اسکیپ‌روم‌دات‌آی‌آر تا اطلاع ثانوی از وسایل حمل و نقل عمومی جهت رفت و آمد به شعب استفاده نخواهند نمود.

پیش از بازگشایی مجموعه و نیز پس از آن به صورت روزانه، وضعیت سلامتی تمام کارکنان مجموعه از جهت بروز علائم بیماری از جمله تب بررسی می‌شود.

در نظرسنجی آنلاینی که بعد از هر بازی برای تیم‌ها ارسال می‌شود، پیرامون رضایتشان از رعایت پروتکل بهداشتی نظر‌سنجی شده و از نتایج آن جهت بهبود فرآیند اجرایی پروتکل استفاده خواهد شد.

 

 

توصیه نامه تکمیلی رعایت نکات بهداشتی در باشگاههای اتاق فرار