اتاق فرار شام آخر

Last Supper

امروز 4 نوبت خالی موجود است

هر نفر 90000 تومان

مبلغ پیش‌پرداخت رزرو آنلاین 180,000 تومان

رزرو سریع

داستان بازی:

به همراه چندتا از دوستاتون بعد از یک سفر طولانی  به تهران رسیدین. بدجوری گشنه تون شده ولی چون ساعات پایانی شب رسیدین همه جا تعطیله... تقریبا نا امید شده بودید که میبینین یه رستوران چراغاش روشنه. وارد رستوران میشید، بی خبر از اینکه دارید بزرگترین اشتباه زندگیتونو میکنید. با یه آدم عجیب غریب مواجه میشید.ازتون سفارش غذا رو میگیره و میخواد منتظر باشید تا سفارشتون حاضر بشه.
مدت زیادی طول میکشه و کم کم مشکوک میشید. قصد میکنید رستوران رو ترک کنید ولی متوجه میشید در رستوران قفل شده و هیچ پنجره ای هم وجود نداره. صاحب این رستوران یک قاتل روانیه! دو سال پیش، طی یک حادثه وحشتناک شاهد مرگ ۵ تا از دوستاش بوده و فقط اون تونسته جون سالم به در ببره. بعد از اون اتفاق دچار اختلالات روانی شدید شده و معتقده دیگران هم باید رنج و عذابی رو که خودش کشیده تجربه کنن!شما تنها ۷۰ دقیقه فرصت دارید تا برای زنده موندن تلاش کنید!

 

 

توضیحات: 

بازی شام آخر در زمره بازی های کلاسیک قرار دارد. اگر از حل معما در محیطی دلهره آور (و نه چندان ترسناک) لذت می برید، شام آخر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

این بازی به افراد زیر 16 سال توصیه نمی‌شود. 

 

اتاق فرار شام آخر، آذرماه 1396در تهران و فروردین‌ماه 1397 در اصفهان توسط تیم Escaperoom.ir طراحی و توسط انجمن اوقات فراغت اصفهان اجرا شده است.

شام آخر

محدودیت سنی 16 سال

این بازی برای رده سنی کمتر از 15 سال توصیه نمی شود.

رزرو آنلاین اتاق فرار شام آخر (اصفهان)

1

انتخاب تاریخ

2

روز مورد نظر را انتخاب نمایید
3

مشخصات فردی

نظرسنجی

مسیرهای دسترسی و راه های ارتباطی

شماره تماس

09124723863

تماس با تلفن همراه 9:00 تا 24:00

آدرس

بلوار سجاد. چهارراه آپادانا. ابتدای آپادانا اول. کوچه شماره۱۹ (شهریار). پلاک۱۶، انجمن اوقات فراغت اصفهان

ایمیل

info@escaperoom.ir

اتاق فرارهای پیشنهادی