اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران

پروتکل بهداشتی مجموعه اسکیپ‌روم‌دات‌آی‌آر


برای مشاهده کلیک کنید
ژانر اتاق فرار

بازی‌های ما ژانرهای مختلفی داره...از ژانر اتاق فرار ترسناک تا پلیسی و جنایی و دلهره‌آور و کلی ژانر هیجان‌انگیز دیگه! تیم ما به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران تاکنون بیش‌از ۲۵ اتاق فرار متفاوت در استان‌های مختلف ایران طراحی کرده است. اتاق فرارهای ما در دو دسته کلاسیک و ویژه قرار می‌گیرند.

ایده بازی

اگه از حل معما و ماجراجویی لذت می برید، این بازی رو از دست ندهید. یک ساعت از موبایل و تبلت فاصله بگیرید و درگیرِ یک سناریو جذاب شوید! با بسته شدنِ در میگید: حالا چه طوری بیام بیرون؟ به نظر ساده میاد ولی اینجور نیست! کلی نقشه و معما که شما رو میبره به عمقِ یه داستان واقعی.

نحوه انجام بازی

شما به همراه دوستانتون وارد یه اتاق میشید که تم و داستان مشخصی داره! شما باید معمای مربوط به بازی رو حل کنید و نهایتا بتونید در زمان محدود (حدودا ۱ ساعت) از اتاق خارج بشید! هرگاه بیش از حد در معمایی گیر کردین مدیر بازی به شما کمک می‌کنه. در حل معماها اصلا نیازی به فشار و زور نیست!

تیم شما

این بازی هر کسی رو که از حل معما و ماجراجویی لذت می بره، سر حال میاره. به تنهایی هیچ شانسی ندارید: با دوستان یا خانواده، باید یک تیم تشکیل بدید! قراره همه ی حواستون به چالش کشیده بشه. هر چی بیشتر با هم هماهنگ باشید سریع تر پیش میرین . از پسش بر میاین؟ خواهیم دید.

Environmental Game

بازی محیطی

Expired Escaperooms

اتاق فرارهای غیر فعال

اتاق فرار یک سرگرمی گروهی است که شرکت‌کنندگان در داستانی پیش‌ساخته، ایفای نقش کرده و در فضایی مشخص و زمانی محدود، با تعامل و یا تقابل با دیگر شرکت‌کننده‌ها با چالش‌هایی غالباً از نوع معما روبرو شده و با پشت سر گذاشتن آنها، به هدف نهایی داستان بازی می‌رسد. این بازی و سرگرمی جدید یکی از متفاوت‌ترین و مهیج‌ترین تجربیاتی است که می‌توانید به همراه دوستان یا خانواده تجربه کنید. مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در سال 1395 با اتاق فرار هیجان‌انگیز نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک با ژانر پلیسی - سیاسی فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه پس از استقبال جوانان از اتاق فرار، فعالیت خود را در تهران، اصفهان، کرج و اهواز گسترش داد. یکی از مهم‌ترین مواردی که این مجموعه در نظر دارد، ارائه ژانرها و سبک‌های متنوع اتاق فرار است که در همین صفحه می‌توانید با کلیک روی پوستر هر بازی، اطلاعات بازی شامل سناریو، مبلغ قابل پرداخت، ژانر، تعداد نفرات و زمان بازی را ببینید و آنلاین رزرو کنید. شب سیزدهم، کابوس، کمپ آلفا، آرماگدون، احضار، طاعون، طهران 1346، شام آخر و سرقت اتاق فرارهای فعلی ما در تهران هستند. علاوه بر اسکیپ‌رومهای فضای واقعی، دیگر محصولات ما مثل اسکیپ‌آنلاین یا همان اتاق فرار آنلاین، اسکیپ باکس یا همان بوردگیمی با تم اتاق فرار و همچنین بازیهای شهری محیطی و بازیهای شخصی‌سازی شده با نام پازل پارتی حاصل تلاش تیم ما تا به امروز بوده است. اتاق‌های فرار در ایران زیرنظر انجمن بازی‌های فکری فدراسیون ورزش‌های همگانی فعالیت می‌کنند و مجوز این فعالیت در قالب باشگاه بازیهای فکری و اتاق فرار توسط ادارات ورزش و جوانان استان‌ها برای متقاضیان صادر می‌شود.