سناریو: نقل است شبی ناصر‌الدین‌شاه در خواب همایونی به آیندهٔ مملکت ایران سفر می‌کند و در رویا دلباخته زیبارویی می‌گردد. آشفته از خواب برمی‌خیزد و از منجّم و طبیبِ دربار چاره میخواهد. این دو به او معجونی می‌دهند که وی را به آینده می‌برد. ناصرالدین‌شاه بعد از چندی سرگردانی در دههٔ نود و عدم وصال محبوب، قصد بازگشت به زمانهٔ خویش می‌کند. اما معجون کارساز نیست. پس به فکر چاره می‌افتد و دست به دامن پروفسور ضیایی می‌شود‌. پروفسور ضیایی استاد فیزیک است و ماشین زمانی ساخته که جرأت امتحان کردنش را ندارد. به ناصرالدین‌شاه پیشنهاد میدهد که با ماشین زمان او به عصر خویش برگردد اما به یک شرط! عده‌ای از ایرانیان کاربلد و باهوش را همراه خود ببرد تا کارِ مملکت در زمان اون سامان بیابد. ناصر‌الدین‌شاه می‌پذیرد و فراخوانی در صفحه اینستاگرام خود اعلام می‌کند....
https://instagram.com/nasseredinshakh

این اسکیپ روم شامل معماهای جذاب، قفل‌های مختلف و چالش های هیجان‌انگیزیست که ذهن گروه شما را درگیر خواهد کرد.

در بازی‌های اتاق فرار آنلاین ما، شاید نیاز باشه که برای حل بعضی معماها در اینرنت سرچ کنید! یادتون باشه که بعضی معماها واقعا سخت هستن و نیازه که واقعا برای حلش زمان بذارید. 

اتاق فرار ناصرالدین شاخ، سبکی متفاوت با دیگر بازی های آنلاین ما داره و محتوایی طنزآمیز و تا حدی غیرروایی داره! اگر اهلِ معماهای خاص هستید این بازی برای شما طراحی شده!

 

روش انجام بازی

- به هیچ عنوان پیام‌های بات را پاک نکنید و اگر مشکلی در روند اجرا داشتید با پشتیبانی در میان بگذارید.

- اسکیپ‌‌آنلاین، یک بازی معماییه. شما در قالب یک داستان باید چند چالش معمایی رو پشت سر بذارید تا به انتهای بازی برسید.

- چالش‌های معمایی در واقع قفل‌هایی هستند که در طول بازی با اونا آشنا میشید. قفل‌ها انواع مختلفی دارن. معمولا با باز کردن یک قفل اطلاعات بیشتری به دست میارید که در ادامه بازی به دردتون میخوره.

- هر قفل یک اسم داره(L1،L2،L3،...). در حین بازی زمانی که به قفلی بر خوردید، به مدت دوساعت میتونید روی قفل رمز وارد کنید. بعد از هر دوساعت، از طریق انتخاب «قفل‌ها» در مِنو، قفل مدنظر را مجددا انتخاب کنید و به حل معما ادامه بدید.این اتفاق، هیچ تاثیری روی بازی شما نداره. 

- معماها با روش‌های مختلفی حل میشن. در طول بازی شما اطلاعاتی به شکل تصویر، فایل‌ متنی، صوتی و ... دریافت می‌کنید که حکم سرنخ رو برای شما دارن.
اگر پاسخ درست رو وارد کنید، قفل به صورت اتوماتیک باز خواهد شد. 

- قبل از هرچیز، تلگرام را به آخرین ورژن بروزرسانی‌ کنید.

⁦-⁩ برای حل بعضی از معماها باید از انواع جستجو در اینترنت و ابزارهای مختلف آنلاین استفاده کنید.

- برای حل بعضی از معماها نیازه که حداقل دو نفر از هم‌تیمی‌ها پیش هم باشن. اگر پیش هم نیستید یا تک نفره بازی می‌کنید لازمه که خودتون یا یکی از افراد تیم به دو دستگاه (موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ، پی‌سی) دسترسی داشته باشن.

- اگر تیمی بازی میکنید همین الان و قبل از شروع بازی یک گروه در تلگرام بسازید که اونجا بتونید با هم چت کنید، همفکری کنید و راه‌حل های مختلف رو دور هم بررسی کنید و مهم‌تر از همه در مواقعی که لازمه، تصمیم‌گیری کنید. حتما این‌ کار رو انجام بدید!

- بازی زمان محدود و مشخصی نداره. شما در هر ساعتی از شبانه‌روز میتونید بازی کنید. اگر بعد از یه مدت خسته شدید یا کاری براتون پیش اومد هیچ مشکلی وجود نداره. نکته مهم اینه که اگر تیمی بازی می‌کنید، همیشه با هم و با اطلاع هم بازی کنید که هیچ کدوم از اعضای تیم قسمتی از بازی رو از دست ندن.

- برای گرفتن راهنمایی، دستور hint را تایپ و ارسال کنید.
گرفتن راهنمایی، هیچ امتیاز منفی نداره ولی تا جای ممکن سعی کنید راهنمایی نگیرید. در صورت درخواست راهنمایی توسط یکی از اعضای تیم، متن آن برای تمامی اعضای تیم ارسال خواهد شد. پس قبل از درخواست راهنمایی حتما با هم هماهنگ کنید.


 نکته مهم: راهنمایی‌ها به صورت خودکار توسط ربات ارسال میشه و گرفتن راهنمایی امتیاز منفی یا هیچ اثر دیگه‌ای روی بازی نداره. ربات نمیدونه به چه چیزهایی فکر کردید یا به چه چیزهایی رسیدید. اگر راهنمایی‌ای که می‌گیرید رو از قبل میدونستید، راهنمایی بعدی رو بگیرید.

- اگر یکی از اعضای تیم، پاسخ «درست» رو وارد کنه، برای بقیه اعضای تیم هم پاسخش ثبت میشه و دیگه کسی نمیتونه برای اون معما، رمز وارد کنه. (به جز مرحله ultimate)

خرید بازی

اتاق فرار آنلاین ناصرالدین شاخ

معمایی

از 10 تا 99 سال

از 1 تا 4 نفر

120,000 تومان

مشخصات فردی

نکات مهم

درصورت عدم مطالعه قوانین و مقررات خرید و بروز هرگونه مشکل، مسئولیت و تبعات آن بر عهده‌ی شماست!

نام ربات تلگرام این بازی: EO_NasserBot

۱-هزینه خرید بازی آنلاین، برای هر تیم 100 هزار تومان است. فقط یک نفر از اعضای تیم باید بازی را خریداری‌ کند.
۲- اسکیپ‌روم آنلاین «ناصرالدین شاخ» را می‌توانید یک نفره تا چهار نفره بازی کنید.
۳- در ورود اطلاعات خود دقت نمایید زیرا امکان تغییر یا کنسل کردن خرید، پس از تایید وجود ندارد.
۴- در طی مراحل خرید و پرداخت، از کلیدهای بازگشت به عقب و جلو در مرورگر و رفرش به صورت دستی استفاده نکنید.
۵- اسکیپ‌روم آنلاین «ناصرالدین شاخ»، تحت پیام‌رسان تلگرام انجام می‌شود. قبل از خرید، از دسترسی خود و اعضای تیمتان به آخرین ورژن تلگرام در گوشی‌های اندروید یا آی‌او‌اس اطمینان حاصل نمایید.

6- درصورتی که پس از انجام مراحل خرید، رسید تایید رزرو و کد ورود به بات تلگرام را دریافت نکردید، حتما با پشتیبانی تماس بگیرید.

نظرات