اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران

سوالات متوال

Frequently Asked Questions

اتاق فرار یک بازیِ معماییه که در فضای واقعی اتفاق میافته. شما به همراه دوستاتون یک تیم تشکیل میدید، یکی از سناریوهای ما رو انتخاب می‌کنید و درگیر یک ماجرای معمایی می‌شید! این ماجرای معمایی میتونه تم ترسناک، پلیسی، سیاسی یا هر تمِ دیگه ای داشته باشه.

اگر تا حالا اتاق فرار بازی نکردید، پیشنهاد ما اینه که بازی نجات شهر و سرقت رو انتخاب کنید. و به ترتیبِ درجه سختی بازی ها پیش برید! اگر از همون اول بازی های سخت رو انتخاب کنید، ممکن تجربه جذابی واستون نباشه! پس لطفا از درجه سختی پایین شروع کنید.

در نظر داشته باشید که اتاق فرار در درجه اول یک بازی معماییه. بین بازی های ما، شبِ سیزدهم، احضار، طاعون و شام آخر تم ترسناک دارن.

در صورت تاخیر، ممکنه از زمان بازیتون کم بشه. پس لطفا به موقع خودتون رو برسونید.

به صورت کلی بازی های اتاق فرار مجموعه اسکیپ روم دات آی آر برای بزرگسالان طراحی شده. برای بازیهای با تم ترسناک مثل شام آخر، احضار و طاعون باید حداقل 17 سال داشته باشید و برای بقیه بازیها هم اگر زیر 17 سال هستید با 1 نفر بزرگسال بیاید!

بازی های ما در جاهای مختلف شهر هستن! برای اطلاعات هر بازی روی بازی در وبسایت کلیک کنید و همه اطلاعات بازی از جمله آدرسش رو ببنید. همچنین میتونید قسمت ارتباط با ما وبسایت رو چک کنید، اونجا آدرس همه بازی ها هست!

خیر! اگر هرگونه مشکل یا بیماری قلبی یا فوبیای تاریکی و فضاهای تنگ دارید، یا این که باردار هستید، اصلا بازی های ترسناک رو امتحان نکنید.

این مورد رو به تفکیک برای هر بازی، در قسمت اطلاعات اون بازی توضیح دادیم.

خیر! مگر این که از بازی انصراف بدید! که تاحالا اتفاق نیافتاده

خیر! شما بازی میکنید و از بازی لذت می برید! در هیچ کجای دنیا، اتاق فرار با جایزه همراه نیست.

بله! چرا که نه! فقط این که بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه.

به صورت کلی خیر! اگر واقعا راه‌حل دیگه‌‍ای ندارید، از قبل به صورت تلفنی به ما اطلاع بدید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.

باید هزینه مینیمم افراد اعلام شده در سایت رو پرداخت کنید!

پیشنهاد جدیِ ما اینه که تعداد افراد مجازِ شرکت کننده برای هر بازی که در وبسایت اعلام شده رو جدی بگیرید! تعداد بیشتر از ظرفیت، کیفیت بازی شما رو کاهش میده!

سلیقه ها واقعا متفاوته! نمیشه پاسخ قطعی به این سوال بدیم! هر کسی یکی از بازیها رو ترسناک تر میدونه!

محتوای بازی های ترسناک برای سنین زیر 17  سال مناسب نیست! این مساله فقط منحصر به اتاق فرار نیست و در رابطه با بازی های کامپیوتری و فیلم هم صادقه.

اگر قبل از شروع بازی چنین اطلاعاتی از بازی داشته باشید، لذت بازیتون کاهش پیدا میکنه ;)

خیر، پیش‌پرداختی که آنلاین پرداخت میکنید در واقع بخشی از کل هزینه‌ی پرداختی شماست. در واقع شما بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت آنلاین و باقی هزینه را در محل بازی پرداخت می‌کنید.  

وقتی شما یکی از بازی‌های ما رو بازی کنید، گیم مستر (بازیگردان) بازی به شما کد تخفیف برای بازیهای بعدی میده و می‌تونید استفاده کنید.

خیر. حتما باید از طریق وبسایت یا تماس تلفنی، رزرو انجام بشه.

‌میتونید با با تماس بگیرید و مشخصاتتون رو به ما بگید، با افرادِ با شرایط مشابه شما تماس می‌گیریم و سعی می‌کنیم تیمتون رو تکمیل کنیم. اما علاوه بر این که معمولا به سختی انجام میشه، نتیجه مثبتی هم در حین بازی نداره! پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن کرسیه (هم‌پایه یاب). بهتره از قبل به خوبی با هم آشنا بشید چون بازی اتاق فرار نیاز به همکاری خوب و دوستیِ هم تیمی‌ها داره.