اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران

سوالات متداول

Frequently Asked Questions

اتاق فرار یک بازیِ معماییه که در فضای واقعی اتفاق میافته. شما به همراه دوستاتون یک تیم تشکیل میدید، یکی از سناریوهای ما رو انتخاب می‌کنید و درگیر یک ماجرای معمایی می‌شید! این ماجرای معمایی میتونه تم ترسناک، پلیسی، سیاسی یا هر تمِ دیگه ای داشته باشه. بهتون پیشنهاد میکنیم برای دیدن ویدیو مربوط به این سوال اینجا کلیک کنید!

اگر تا حالا اتاق فرار بازی نکردید، پیشنهاد ما اینه که بازی نجات شهر و سرقت یا شب سیزدهم رو انتخاب کنید. و به ترتیبِ درجه سختی بازی ها پیش برید! اگر از همون اول بازی های سخت رو انتخاب کنید، ممکن تجربه جذابی واستون نباشه! پس لطفا از درجه سختی پایین شروع کنید.

در نظر داشته باشید که اتاق فرار در درجه اول یک بازی معماییه و ژانر ترسناک صرفا یکی از انواع ژانرهای اتاق فراره. بین بازی های ما، شبِ سیزدهم، احضار، کابوس و طاعون تم ترسناک و هولناک دارن.

در صورت تاخیر، ممکنه از زمان بازیتون کم بشه. پس لطفا به موقع خودتون رو برسونید. در نظر داشته باشید وقتی تیمی بعد از شما بازی رو رزرو کرده، تاخیر تیم شما میتونه باعث تداخل سانسهای دیگه و تاخیر در برگزاری سانس بعدی میشه. پس لطفا به حقوق دیگران احترام بذارید!

به صورت کلی بازی های اتاق فرار مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر برای بزرگسالان طراحی شده. برای بازیهای با تم ترسناک مثل شب سیزدهم، کابوس، احضار و طاعون باید حداقل 18 سال داشته باشید و کارت شناسایی هم به همراه داشته باشید. برای بعضی از بازیهای غیرترسناک مثل شبح بازارچه هم با توجه به محتوای بازی، باید حتما بالای 18 سال داشته باشید. اگر 14 الی 18 ساله هستید، میتوانید با دانلود فرم رضایتنامه از اینجا (برای شعبه حقانی) یا اینجا برای شعبه سعادت آباد و امضای فرم توسط پدر یا مادر به همراه کپی کارت ملی پدر یا مادر و به همراه یک نفر بالای 18 سال در بازی شرکت کنید. 

بازی‌های ما در جاهای مختلف شهر هستن! برای اطلاعات هر بازی روی بازی در وبسایت کلیک کنید و همه اطلاعات بازی از جمله آدرسش رو ببنید. همچنین می‌تونید قسمت ارتباط با ما وبسایت رو چک کنید، اونجا آدرس همه بازی‌ها و لینک اپلیکشین مسیریاب قرار داده شده. 

خیر! اگر هرگونه مشکل یا بیماری قلبی یا فوبیای تاریکی و فضاهای تنگ دارید، یا این که باردار هستید، اصلا بازی های ترسناک رو امتحان نکنید.

این مورد رو به تفکیک برای هر بازی، در قسمت اطلاعات اون بازی توضیح دادیم.

خیر! مگر این که از بازی انصراف بدید! که تاحالا اتفاق نیافتاده

خیر! هدف اصلی از بازی اسکیپ‌روم یا اتاق فرار اینه که شما بازی کنید و از بازی لذت می برید! در هیچ کجای دنیا، اتاق فرار با جایزه همراه نیست. 

بله! چرا که نه! فقط این که بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه.

به صورت کلی خیر! اگر واقعا راه‌حل دیگه‌‍ای ندارید، از قبل به صورت تلفنی به ما اطلاع بدید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.

باید هزینه مینیمم افراد اعلام شده در سایت رو پرداخت کنید!

پیشنهاد جدیِ ما اینه که تعداد افراد مجازِ شرکت‌کننده برای هر بازی که در وبسایت اعلام شده رو جدی بگیرید! تعداد بیشتر از ظرفیت، کیفیت بازی شما رو کاهش میده! با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، حساسیت بیشتری در رابطه با افزایش تعداد اعضای تیم داریم و از بازی شما در صورت عدم رعایت تعداد بازیکنان جلوگیری می‌کنیم. 

سلیقه‌ها واقعا متفاوته! نمیشه پاسخ قطعی به این سوال بدیم! هر کسی یکی از بازی‌ها رو ترسناک‌تر میدونه!

محتوای بازی‌های ترسناک و شاید بعضی از بازی‌های غیرترسناک مثل شبح بازارچه برای سنین زیر 18  سال مناسب نیست! این مساله فقط منحصر به اتاق فرار نیست و در رابطه با بازی‌های کامپیوتری و فیلم هم صادقه.

اگر قبل از شروع بازی چنین اطلاعاتی از بازی داشته باشید، لذت بازیتون کاهش پیدا میکنه ;)

خیر، پیش‌پرداختی که آنلاین پرداخت میکنید در واقع بخشی از کل هزینه‌ی پرداختی شماست. در واقع شما بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت آنلاین و باقی هزینه را در محل بازی پرداخت می‌کنید.

 

وقتی شما یکی از بازی‌های ما رو بازی کنید، گیم مستر (بازیگردان) بازی به شما کد تخفیف برای بازیهای بعدی میده و می‌تونید استفاده کنید.

خیر. حتما باید از طریق وبسایت یا تماس تلفنی، رزرو انجام بشه.

‌میتونید از سرویس اکیپ شیم استفاده کنید، اینطوریه که شما در صفحه اصلی وبسایت فرم مربوط به اکیپ شیم رو فرم میکنید و ما سعی می کنیم تیم خوبی برای شما پیدا کنیم!