غیرفعال اتاق فرار محاکمه با آتش

Trial by Fire

هر نفر 120000 تومان

مبلغ پیش‌پرداخت رزرو آنلاین 240,000 تومان

رزرو سریع

سناریو: 

آیا به صلح اعتقاد دارید و حاضرید در راهش قدمی حتی کوچک بردارید؟ در «محاکمه با آتش» شما تصمیم می‌گیرید به اطلاعات محرمانه‌ای دسترسی پیدا کنید که میتونه چهره‌ی جهان رو عوض کنه. برای رسیدن به این اطلاعات، باید مخفیانه خانه‌ای را که اخیراً بخشی از آن آتش گرفته بررسی کنید. خانه‌ی یک سرباز بازگشته از جنگ افغانستان که به ظنّ ایجاد آتش‌سوزی عمدی در خانه‌ و قتل فرزند خردسالش در بازداشت دادستانی شیکاگو قرار داره...

 

توضیحات: 

اتاق فرار محاکمه با آتش یک بازی معماییِ سناریو محور است. دکور و فضاسازی این بازی مثل دیگر اتاق فرارهای مجموعه اسکیپ  روم دات آی آر متفاوت و زیباست.

 

اتاق فرار محاکمه با آتش در بهمن‌ماه 1398 در تهران و توسط تیم اسکیپ‌روم دات آی‌آر طراحی و اجرا شده است. 

 

 

 

سوالات متداول مخصوص بازی محاکمه با آتش: (لطفا قسمت سوالات متداول عمومی وبسایت را هم مطالعه کنید)

- آیا پارکینگ در محل موجود است؟ خیر، اما شما ‌می‌توانید خودرو خود را در پارکینگ عمومی در ابتدای کوچه کوثر دوم پارک کنید. (محل بازی در ابتدای کوچه کوثر یکم است و کمتر از 5 دقیقه تا پارکینگ فاصله دارد)

- چطوری میتونم با حمل‌و‌نقل عمومی بیام؟ شما باید از طریق مترو یا اتوبوس بی آر تی، به ایستگاه توحید بیاید. از اونجا می‌تونید تا محل بازی  رو پیاده‌روی کنید (حدودا 10 دقیقه). اتاق فرار محاکمه با آتش، در نقشه گوگل ثبت شده و میتونید برای مسیریابی بهتر ازش استفاده کنید. 

- این بازی برای چه گروه سنی مناسبه؟ از 15 الی 90 سال!

- آیان مکان بازی و خودِ فضای بازی برای معلولین مناسبه؟ متاسفانه خیر 

- ما تا حالا تجربه بازی نداریم اما دوست داریم سخت ترین بازی رو امتحان کنیم، توصیه میکنید؟ اصلا! اگر بدون هیچ تجربه ای از اتاق های فرار، سخت ترین بازیها رو امتحان کنید، ممکنه اصلا از بازی لذت نبرید و تجربه بدی براتون رقم بخوره. بهتره که بازی نجات شهر، سرقت یا احضار رو به عنوان تجربه اول انتخاب کنید. 

- من بازی‌های با درجه سختی بالاتر رو بازی کردم، به نظرتون  این بازی بهم لذتی میده؟ قطعا بله! معماهای بازیها متفاوته و البته سناریو و فضاسازی هر بازی منحصر به فرده. درجه سختی ملاک مناسبی برای تجربه نکردنِ یک بازی نیست!

کافه‌ای در محل بازی وجود داره؟ خیر، اما در اطراف محل بازی کافه و رستوران‌های متعددی هستن که میتونید از خدماتشون استفاده کنید.

محاکمه با آتش

محدودیت سنی 18 سال

تریلر بازی

رزرو آنلاین اتاق فرار محاکمه با آتش (تهران)

1

انتخاب تاریخ

2

روز مورد نظر را انتخاب نمایید
3

مشخصات فردی

نظرسنجی

مسیرهای دسترسی و راه های ارتباطی

شماره تماس

02126113389

شنبه تا چهارشنبه 10 الی 23
پنجشنبه و جمعه 9:30 الی 23

هرروز هفته 10 الی 23 | روزهای تعطیل 9:30 الی 23

آدرس

تهران، خیابان خواجه نصیر طوسی، کوچه گیتی، پلاک3، واحد 15

تلفن

اتاق فرارهای پیشنهادی