غیرفعال اتاق فرار قرنطینه

Quarantine

هر نفر 40 هزار تومان

مبلغ پیش‌پرداخت رزرو آنلاین 65,000 تومان

رزرو سریع

شما افرادی با توانمندی ذهنی و جسمی بالا اما جامعه ‌گریز، ضد اجتماع و بی اعتماد به دیگران بوده‌اید. به دلایلی چون تنهایی مفرط و اصرار خانواده، تصمیم می‌گیرید برای درمان به یک کلینیک رفتار‌درمانی مراجعه کنید. بعد از گذشت مدتی و با حصول بهبود نسبی، هنگامی که همگی در آن مرکز حضور داشتید بدون اطلاع قبلی هپینوتیزم شده و به خواب می‌روید‌. وقتی چشمانتان را باز میکنید، خود را در یک قرنطینه و در حصر پیدا می‌کنید. بعد از چند ساعت پزشک معالجتان به دیدن شما می‌آید و می‌گوید در این مرکز هر روز تمرینهایی به شما داده می‌شود تا با انجام آن به مرور یاد بگیرید چطور به دیگران اعتماد کنید و گروه تشکیل بدید. اما این همه‌ی ماجرا نیست......

 

توضیحات:

سبک این بازی با دیگر بازی‌های مجموعه اسکیپ روم دات آی آر متفاوت است. برای موفقیت در این بازی شما راهی جز انجام کار گروهی در بی‌نقص‌ترین شکل خود ندارید: باید چشم، گوش، زبان و حتی مغز یکدیگر باشید و دائم با همگروهی‌ها تبادل اطلاعات کنید.

این بازی فاقد تم، سناریو و دکورِ خاصی است و آن چه که اهمیت دارد حل معما و طی کردن مسیرِ معماییِ بازی‌است. اگر از آن دسته افرادی هستید که دکور بازی، سناریو و هیجانات حین بازی برای شما مهم است، اتاق فرار قرنطینه انتخاب مناسبی برای شما نیست. 

 

اتاق فرار قرنطینه دی‌ماه 1396 در تهران و توسط تیم Escaperoom.ir طراحی و اجرا شده است. 

قرنطینه

محدودیت سنی 0 سال

رزرو آنلاین اتاق فرار قرنطینه (تهران)

1

انتخاب تاریخ

2

روز مورد نظر را انتخاب نمایید
3

مشخصات فردی

نظرسنجی

مسیرهای دسترسی و راه های ارتباطی

شماره تماس

02126113389

شنبه تا چهارشنبه 10 الی 23
پنجشنبه و جمعه 9:30 الی 23

هرروز هفته 10 الی 23 | روزهای تعطیل 9:30 الی 23

آدرس

تهران، خیابان خلیل حسینی، کوچه آریا وطنی، پلاک 20، طبقه اول، واحد 1

تلفن

اتاق فرارهای پیشنهادی