موقتا غیرفعال اتاق فرار سرقت

Robbery

هر نفر 90 هزار تومان

مبلغ پیش‌پرداخت رزرو آنلاین 120,000 تومان

رزرو سریع

سناریو:

فعالیت های مشکوکی در شهر اصفهان باعث ایجاد ناامنی شده! نیروهای پلیس تا کنون موفق نشدن عوامل این فعالیت های خرابکاری را شناسایی و دستگیر کنن....
کارآگاه توانا، افسر سابق پلیس، معتقده استفاده از روش های مرسوم پلیس به نتیجه ای نمیرسه! توانا به استفاده از روش های خلاقانه و کمی هم عجیب و غریب برای گیر انداختن مجرم‌ها معروفه! 
اون ادعا میکنه تونسته راز این فعالیت های مشکوک ‌رو حل کنه و مدارک جرمی بدست آورده که همه ی این اتفاقات رو به یکی از باندهای تبهکاری معروف تهران ربط میده! 
سران اعضای این باند تبهکاری احساس خطر کردن و اعضای تیم شما رو به عنوان چند سارق حرفه ای استخدام کردن تا به دفتر کارآگاه نفوذ کنید و مدارک جرم رو بدزدید!
تیم شما چند روز دفتر کارآگاه رو تحت نظر میگیره و متوجه میشید کارآگاه هر روز به مدت یک ساعت دفترش رو ترک میکنه و این موقعیت مناسبیه که ماموریت سرقت شما انجام بشه! 
به محض ورود به دفتر کارآگاه متوجه میشید درها به طور اتوماتیک قفل شده و این یک دفتر کار عادی نیست! اینجا یک سیستم امنیتی خاص وجود داره و شما برای رسیدن به مدارک و فرار کردن فقط یک ساعت فرصت دارید!
این بار شما آدم بد های داستان هستید! آیا میتونید به رمز و راز های کارآگاه توانا پی ببرید یا گرفتار نیروهای پلیس خواهید شد؟! همه چیز در یک ساعتی که فرصت دارید مشخص میشه!

 

 

توضیحات:

بازی سرقت، تنها اتاق فراری است که معماهایی فراتر از فضای اتاق فرار دارد... سناریو و معماهای خاصِ این بازی، ویژگی متمایزکننده این اتاق فرار مهیج است....

 

اتاق فرار سرقت در تیرماه 1396 در تهران و توسط تیم اسکیپ‌روم دات آی‌آر طراحی و اجرا و در تیرماه 1399 توسط انجمن اوقات فراغت در اصفهان بازطراحی و اجرا شده است. 

سرقت

محدودیت سنی 14 سال

رزرو آنلاین اتاق فرار سرقت (اصفهان)

1

انتخاب تاریخ

2

روز مورد نظر را انتخاب نمایید
3

مشخصات فردی

نظرسنجی

مسیرهای دسترسی و راه های ارتباطی

شماره تماس

09136301053

تماس با تلفن همراه 9:00 تا 23:00

آدرس

خانه اصفهان، میدان نوبهار، ابتدای خیابان دوران. گیم کافه خانه اصفهان

ایمیل

info@escaperoom.ir

اتاق فرارهای پیشنهادی